ADA MUZİK DANS

Bu yazıyı yazarken klişeleşmiş bir yazı yazmak istemediğimiz için, sizlere bir mektup tadında samimi duygularımızla yazarak bizleri tanımanızı istedik.

15 yıldır müzik ve dans eğitimi üzerine yapmış olduğumuz, profesyonel eğitmenlik ve yöneticilik hayatımızı taçlandırmak için, Ağustos sonunda başlayan, yorucu ama bir o kadar da bizlere kendi eğitim merkezimizi açmanın mutluluğu ve sevinci ile tadilatlarımızı bitirerek Ekim 2015’ den itibaren ADA MÜZİK VE DANS OKULU’ nu eşim Afet SUVARİ ile beraber kurduk. Amacımız her zaman kaliteli ve iyi bir eğitim verebilmek. Bunun için ekibimiz ile beraber sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çok çalışacağız. Sizlerin okulumuza geldiğinizde evinizde bulmuş olduğunuz huzurlu ve sıcak aile ortamını sizlere sağlamaya çalışacağız.

Biraz neler yapacağımızdan bahsedelim isterseniz;

Piyano, keman, gitar, bateri, flüt, şan, bağlama ve dans derslerinin birebir eğitmen eşliğinde yapılacağı bir müzik ve dans okulu olarak tasarladık. Okulumuz M.E.B Bakanlığının standartlarına göre dizayn edildi. 7 adet müzik odamız,1 adet dans odamız, 1 mutfağımız, bir bekleme salonumuz ve 2 adet wc den oluşan, sağlık bakanlığı ve yangın yönetmeliğine uygun bir okuluz. Hizmet ettiğimiz bölgeler; Kurtköy, Pendik, Kartal,Maltepe, İdealtepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Erenköy, Göztepe, Kadıköy. Biz herkese müzik, herkese dans sloganıyla bu yola çıktık. Sizleri de bizimle beraber bu güzel yolculuğa bekliyoruz. Her zaman sizler için kaliteli, güvenilir ve başarılı bir eğitimin peşinden koşacağız…

Saygılarımla
Sarpay SUVARİ
KURUCU